تولید درب و پنجره

   

تنها استاندارد ملی، که در کشور ایران به جهت تعیین ویژگی های فنی ساخت درب و پنجره های چند جداره  UPVC موجود است، بر اساس استاندارد کشور انگلستان به شماره  7412:2002در سال 1384 و تحت شمارهISIRI 8510  تدوین گردیده است.

در این استاندارد با در نظر گرفتن استاندارد ملی 6840 که ویژگی های پروفیل های مورد مصرف را بررسی  میکند، انواع پنجره ها و استانداردهای تعیین کننده در کیفیت این محصولات مورد بررسی قرار گرفته است.

گروه تولیدی سی وین سعی نموده است تا تمامی محصولات خود را منطبق با این استاندارد ملی مونتاژ نماید، و بنابراین در برخی از موارد ممکن است نقشه های فنی خواسته شده توسط مشتریان مورد بازنگری قرار گرفته و دچار تغییرات جزئی شوند: چراکه تنها ساخت و ارائه محصول برای این گروه مهم نبوده، بلکه خود را مسئول می دانیم و شما را تا انتهای کار و حتی بعد از تحویل محصول همراهی خواهیم کرد

ما به آینده می اندیشیم و کیفیت سرلوحه فعالیت های ما می باشد.

       در مراحل تولید اقدامات زیر صورت می پذیرد:

1-    ابتدا نقشه های ساخت با استفاده ازنرم افزار تخصصی و بر اساس  اندازه های گرفته شده  از محل و با در نظر گرفتن استانداردهای فنی، طراحی شده و به مصرف کننده ارائه می گردد. به همراه نقشه های فنی، پیش فاکتور و جزئیات لازم دبگر نیز ضمیمه می شود. بنابراین لازم است تا قبل از عقد قرارداد از محل نصب بازدید به عمل آید و در صورت نیاز تذکرات لازم جهت بهبود محل قرارگیری بونیت ها ارائه خواهد شد.

2-    در مرحله بعدی نقشه ها توسط مصرف کننده مورد بررسی قرار گرفته و در صورت نیاز تغییرات لازم با توجه به سلیقه وی و با هماهنگی واحد فنی و نقشه کشی انجام خواهد گرفت. نقشه های نهایی شده، پس از تائید نهایی مصرف کننده، جزء بندی شده و به واحد تولید تحویل می گردد.

3-    واحد تولید با توجه به اندازه های ارائه شده و بر اساس کدگذاری انجام شده، اقدام به ساخت میکند. بدین منظور ابتدا نوع مقاطع مورد نیاز تامین شده و سپس مورد برشکاری قرار می گیرند. قطعات برش خورده از نظر نوع برش توسط واحد کیفیت بررسی شده و جهت جوشکاری وارد مرحله بعدی می شوند. در بحش جوش، تمامی قطعات توسط دستگاه های کاملا اتوماتیک جوش خورده و اضافه های جوش از گوشه ها برداشته می شوند. پس از آن به قسمت نصب یراق و همچنین ایجاد محل آبچکان منتقل می شوند. در این بخش مناطق نصب یراق آلات مانند محل های نصب دستگیره و توپی های قفل و غیره سوراخکاری می شوند. آبچکان مکانی است که در صورت ریزش باران ،آب را از سطح جمع آوری کرده و به سمت بیرون ساختمان هدایت می کند. این مورد باعث می گردد تا هیچ آبی به داخل ساختمان نفوذ نکند. در مرحله بعدی کلاف های تهیه شده جهت یراق بندی آماده شده و پس از نصب یراق آلات بر اساس نقشه های فنی موجود، بر روی یکدیگر مونتاژ می شوند. کلیه مراحل فوق به صورت مرحله به مرحله مورد بازرسی کیفیت قرار گرفته و موارد معیوب از خط تولید جدا می شوند. در پایان محصولات در شرایطی مشابه با واقعیت و پس از نصب مورد بررسی نهایی قرار گرفته و پس از تائید برچسب کنترل نهایی روی آنها الصاق می گردد تا اجازه بسته بندی و ارسال بار صادر گردد.

4-    محصولات نهایی براساس نوع قرار داد ممکن است توسط نمایندگان مجموعه در محل نهایی نصب گردند. دراین شرایط با هماهنگی قبلی نمایندگان ، نصاب به محل اعزام شده و نسبت به نصب اقدام می نمایند. در این شرایط نمایندگان پس از اتمام کار، پروژه را به طور کامل تحویل کارفرما داده و طی فرم تائیدیه نصب، و دریافت رضابت کارفرما و مجوز اتمام کار به فعالیت خود خاتمه می دهند.

 

5-    تمامی سفارشات دریافت شده دارای کد سفارش می باشند و لذا مشتریان می توانند از طریق همین کد نسبت به پیگیری مراحل ساخت پروژه خود و همچنین ارائه شکایت جهت دریافت خدمات پس از فروش اقدام نمایند.


درباره ما

مجموعه تولیدی"سی وین" فعالیت خود را از سال 1384 با همکاری مجتمع صنایع فناور پلاستیک سپاهان آغاز نمود. فعالیت این مجموعه تولید انواع درب و پنجره upvc می باشد.....

ادامه

اطلاعات تماس

دفتر مرکزی: اصفهان، خیابان میرفندرسکی، جنب بانک کارآفرین، ساختمان مهندسین،

واحد 12 ، کد پستی 8164986998
تلفن : 9-36618768 031
فکس :   36618764 031

 

ادامه